Bóle brzucha z prawej strony przy końcu żeber i w okolicy żołądka

Dzieńdobry mam problem od pół roku z bólem brzucha z prawej strony przy końcu rzeber i w okolicy żołądka oraz towarzyszącym bólem pleców na środku pleców. Miałem prześwietlenie kręgosłupa i wszystko wporzadku gastroskopia wykazała zapalenie błony śluzowej żołądka i refleks żółciowy wycinek posrany podczas gastroskopi wykluczył bakterie i inne rzeczy badanie krwi moczu wszystko dobrze USG też dobrze biorę leki na żołądek i nie ma efekty co może być powodem bólu brzucha i pleców. Proszę o poradę

Radzę z tym prpoblelem najlepiej bezpośrednio skonsultować się z gastroenterologiem. Być może tylko modyfikacja leczenia będzie wystarczająca, aby zniwelowac dolegliwości.