Bóle dolnej części brzucha a możliwość ciąży

Witam okres miałam 26 lipca, dnia 31 kochałam się z mężczyzną, dnia 6 sierpnia byłam u ginekologa i wszystko było wporządku brak ciąży. Następnym razem współrzyłąm dnia 12 i 13 sierpnia. Były to stosunki przerywane. Dziś już mamy 30 siernia a mi sie spuznia okres i obawiam się że jestem w ciązy mimo ze robiłam już 4 testy ciążowe i pokazują wynik negatywny. Około półtora tygodnia temu dostałam strasznego bólu na dole brzucha i wziełamlek furalgin wraz z witaminą C po tym mam małą wydzieline.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W przypadku nadal utrzymujących się opisanych powyżej dolegliwości proszę koniecznie zgłosić się jeszcze raz do ginekologa. Pozdrawiam