W którym dniu cyklu najlepiej zajść w ciążę?

Witam. miałam okres 26 lipca z mężczyzną kochałam sie 31 sierpnia jest mozliwosc ze moge zajssc w ciaże jesli mój cykl jest co 30 dni? skonczył we mnie bo myslałam ze po okresie nic mi nie grozi a jak czytam forum na ten temat to jestem w szoku. Po prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Domyślam się, że do stosunku doszło 31 lipca, a nie sierpnia? Jeśli tak, ryzyko ciąży, choć jest niewielkie (statystycznie były to dni niepłodne), istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.