Bóle z krwawieniami a planowanie ciąży

Staramy się z mężem o dziecko ost . miesiączkę miałam 16.06 (cykle mam co 28 dni czyli następną miesiączkę powinnam dostać 14 lipca) kochaliśmy się kilka razy w dni płodne ,ok 1 lipca 2 razy zwymiotowałam zrobiłam test wyszedł neg 5 dni po wymiotach moje piersi zrobiły się obolałe i twardsze w sob 9.07 zaczęłam lekko plamić w nocy miałam straszne bóle wraz ze skórczami a w niedz zaczęłam krwawić co może być przyczyną dodam że mam 33 lata i nie jest to moje pierwsze dziecko . Pozdrawiam :-)

Lek. Katarzyna Szymczak

Może dostała Pani wcześniej miesiaczkę? wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam