Bóle dolnej części pleców i bioder

Mam pytanie odnosnie mojego zdrowia otoz od Roku zle sie czuje lekarze tu gdzie mieszkam czyli za granita stwierdzili ze to anxiety ale ja nie wiem czy tak do konca Bo mnie bardo boli szyja dolna czesc plecow I kola a a takze biodra chodzeniem nawet rozkraczona Bo wtedy move slapjack rownowage nie mam silly animal w nog arch ani w reach .myslalam ze to stwardnienie rozsiane ale neurolog strobilus scan glowy I MRI internal auditiory meat I ze wszystkiego w porzadku czy na ja nie mam sm...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli SM zostało wykluczone po przeprowadzeniu badań to należy zaufać tej diagnozie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.