Problemy z chodzeniem i zimne stopy

do neurologa czy mri glowy wykarze SM BO SIE MARTWIE bo mam problemy z chodzeniem zimne nogi czsami odvczuwam pieczenie skory bol plecow kolan bardzo szczelaja mi kolana i bola mam uczucie jakby sie kosci w nich ocieraly . mri glowy bylo ok a od 8 miesiecy sie zle czuje w listopadzie bylam u neurologa zalecil naproxen ale on mi nie pomaga bo plecy bardzo bola i nogi waza tone czy to sm czy cos innego prosze o odpowiedz

Witam! Stwardnieniu rozsianemu zawsze towarzyszą zmiany w badaniu mri, nie zawsze są to jednak zmiany w strukturze mózgu. W tym wypadku, w związku z opisanymi objawami wskazane jest wykonanie również rezonansu rdzenia kręgowego. Proszę pozostać pod kontrolą neurologa.