Zawroty głowy, mrowienie nóg i ból pleców a naproxen i omeprazole
czy naproxen z omeprazole to dobry lek na zawroty glowy mrowienie w nogach bol plecow nudnosci problemy z chodzeniem zle widzenie badanie rezonans glowy ok co to moze byc mam to od 7 miesiecy a mam do tego anemie i mam zelazo biore od miesiaca nie wiem co mi jest czy to nerwica czy jakas inna choroba zle sie czuje noie mam sily nogi w kolanach ciezkie czuje sie jak bym miala paraliz

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam! Naproxen jest lekiem przeciwzapalnym, mającym na celu łagodzenie dolegliwości bólowych kręgosłupa. Nie zniweluje on jednak zawrotów głowy i problemów z widzeniem. Być może te objawy spowodowane są anemią i ustąpią wraz z jej wyrównaniem. Ból kolan i mrowienie kończyn mogą być natomiast spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa. Myślę że w tej sytuacji warto zasięgnąć opinii neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.