Bóle dolnej części pleców i podbrzusza

Dzień dobry, Niepokoi mnie , iż w czasie miesiączki co nigdy mi się nie zdarzyło (oprócz bólu podbrzusza) mam kropny ból w dolnej części pleców, z lewej strony jakby mnie coś rozrywalo, i okres trwal krócej, i dalej trzeci dzień po okresie mam dalej taki ból. Pojawia się i znika i tak cały dzień i noc.Zrobilam ale nie z samego rana test ciążowy w 4 dniu po okresie i wyszedł negatywny. Czy powinnam się udać do ginekologa?Cxy to może być moja kolejna ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko stwierdzić czy to może być ciąża. Proponowałbym udanie się na badanie lekarskie do ginekologa, pozwoli to na ewentualną dalszą diagnostykę.