Bóle dolnych jedynek i stosowanie leków przeciwbólowych

Witam!Od tygodnia bolą mnie dolne jedynki ból jest jakby rozsadzający lekko pulsuje trwa 24h na dobę,leki typu ibuprom go nie łągodzą,brałam tabletkę ketonalu to nawet on tylko trochę zmniejszył ból,ale go całkowicie nie usunął. Mam usunięte 4 ósemki, więc to nie one napierają,jedynki ani zęby obok nie są chore,byłam u 2 dentystow mówią że wsyztsko jest ok,zdjęcia rtg nic nie wykazują,a ja nie mogę spać z bólu.Jaka moze być przyczyna?Ból jest tak nieznosny ze mysle o zatruciu jedynek bo zwariuję

Przyczyn może być wiele,ale należy zacząć jeszcze raz od podstaw.Proszę zrobić bieżący pantomogram i udać się na konsultację do chirurga stomatologicznego.