Bóle głowy i drętwienie palców po upadku ze schodów

Witam 30 wrzesnia spadlam ze schodow potrzaskalam prawy posladek i lokiec bez zlaman nie stracilam przytomnosci po 3 dniach zaczely sie bole glowy dretwienie lewego policzka i palcow u prawej reki dodam zeprzed urazem mialam bole szyi po 8 wizytach u kinezysty objawy byly znacznie mniejsze bo wielu wizytach u lekarza przepisano mi amitryptyline poniewaz stwierdzono nerwice i napiecie miesniowe bylam u neurologa i mam skierowanie na EM G nudnosci i bole glowy nie ustepuja a lekarz nie zlecil rtg

Z cała pewnością upadek ze schodów i ogólne potłuczenie, spowodowały uraz kręgosłupa całego. , łącznie z szyjnym, co może nasilić bóle głowy, szi i kończyn!

Rozumiem, że od lat ma Pani dolegliwości i leczy się Pani u Neurologa;
miała Pani zabiegi u kinezyterapeuty! ćwiczenia , ? "nastawiania"? karku
Proszę omówić wątpliwości z Lekarzami leczącymi