Wgłębienie w skórze w miejscu krwiaka po upadku ze schodów

Okolo 6 miesiecy temu spadlam ze schodow na posladku byl olbrzymi krwiak ktory wchlonal sie ale kolor skory w miejscu krwiaka jest jeszcze zmieniony wyraznie widac w ktorym miejscu byl krwiak okolo 2 tygodni temu zaczely sie bole w okolicy kregoslupa przyzowego posladkow i nog rtg wykazalo altroze bylo robione okolo 4 miesiecy temu zauwazylam na posladku w miejscu gdzie byl krwiak wglebienie skory okolo 1 cm i to jest bolesne czy to moze byc jeszcze po urazie do jakiego lekarza mam sie zglosic

Po urazie powstał krwiak, który sie powoli wchłaniał. Widocznie nie stali sie to równomiernie i w całości. W celu weryfikacji wystarczy usg, w leczeniu maść z heparyna ewentualnie fizykoterapia

Dolegliwosci które Pani opisuje - a dokładnie ubytek mięsnia na pośladu jest najprawdopodobniej zejsciem pourazowym krwiaka. MAkrofagi (odkurzacze ) naszego organizmu " zjadły" zresorbowały krwiaka i w tym miejscu powstała tzw. "dziura".
Pani dolegliwosci bólowe wynikają najprawdopodobniej ze zmian zwyrodnieniowyk które Pani opisuje.
W celu potwierdzenia diagnozy sugeruje odwiedzic Ortopede w celu dokładnego zbadania fizykalnego i ustalenia sposobu postepowania i leczenia.
Powodzenia