Bolesny ucisk w miejscu stłuczenia

Witam! Nazywam się Kamil i mam 18 lat. Na wakacjach (2013) miałem mały wypadek samochodowy gdzie auto uderzyło mnie w lewy goleń. Na prześwietleniu niby nic nie wyszło po za stłuczeniem. Od 2 miesięcy w miejscu gdzie byłem uderzony gdy dużo chodzę lub biegam czuję bolesny ucisk (nie zawsze), o co może chodzić ?

Szanowny Panie, najprawdopodobniej w miejscu stłuczenia doszło do powstania krwiaka, który nie zresorbował się całkowicie i obecnie w formie shemolizowanej, uwapnionego krwiaka itp. daje dolegliwości związane z uciskiem na tkanki go otaczające (np. okostna, mięśnie itp w zależności o lokalizacji). Jednak po tak długim czasie proponowałbym konsultację ortopedyczną rozszerzoną o badanie usg miejsca urazu sprzed kilu miesięcy. Na wizytę proszę zgłosić się z wynikiem rtg wykonanym bezpośrednio po urazie. Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu do pełnej sprawności.