Bóle głowy, nadwrażliwość na światło, brak apetytu

Witam serdecznie,Mam ból głowy od grudnia-od rana do wieczora.Jestem senna,nadwrażliwa na światło,brak apetytu.Ból największy na szczycie głowy,potylica,oczy-lewa strona. Neurolog zlecił badanie MRI, w którym wykazano : w rejonie dolnej części prawego jądra soczewkowatego widoczne w obrazach po kontraście niewielkie, nieprawidłowe, naczynie żylne rozgałęziające się miotełkowato - naczyniak żylny. Pogrubiała śluzówka w obrębie prawej zatoki czołowej.Nie wiem czego mam się spodziewać.

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie bezpośredniego badania oraz łącznej jego analizy z wykonanym badaniem obrazowym będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.