Bóle głowy po pobiciu

Witam ponad miesiac temu zostalem pobity przez tydzien czasu bolala mnie glowa i pod okiem gdy dotykalem opuszkiem palaca tego miejsca wyczowalem straszy bol ktory ustapil , pojawilo sie tez dziwne uczucie na zebach ktorego nie potrafie dokladnie opisac niby takie mrowienie jak bym mial scisniete zeby nie potrafie tego opisac gdy pukam paznokciem w jedynke wyczowam bol zeba chcialbym sie dowiedziec co to moze byc czy powinienem udac sie na pzreswietlenie zebow czy po prostu zeby potrzebuja troc

Dzień dobry!
Wskazane przez Pana objawy mogą występować w wyniku złamania szczęki lub kości jarzmowej.
Konieczna jest konsultacja u chirurga szczękowo-twarzowego oraz diagnostyka RTG.
Diagnostyki wymaga też grupa zębów po stronie urazu.
Zaniedbanie może prowadzić do groźnych powikłań.
Z życzeniami zdrowia Konstanty Sławecki!