Bóle głowy, przyspieszony puls i podwyższony poziom cukru we krwi

Na co dzien odzywiam sie "chudo", tzn duzo warzyw, gotowane mieso.Ogolnie lubie zjesc duzo, dlatego wybieram wszystko co najmniej kaloryczne. Nie uzywam cukru. Sa sytuacje ze zjem cos slodkiego w gosciach i zaczyna sie glowny problem - Po kilku godzinach czuje sie jakbym miala kaca. Boli mnie glowa, jest mi troche niedobrze i strasznie chce mi sie pic, do tego mam przyspieszony puls. Mierzylam ostatnio cukier, ale nie na czczo i wynik 90. Czego moga byc to objawy? Prosze o pomoc.

Witam,
z takimi objawami dobrze udać się do lek. rodzinnego - on poprowadzi diagnostykę.

Dobrze jest pomyśleć przed wizytą, czy te przypadłości pojawiły się u Pani nagle, czy towarzyszą Pani od dawna. Mogą to być zaburzenia enzymatyczne, np. trawienia węglowodanów lub coś zupełnie innego.
Proszę także spróbować zmierzyć cukier wtedy, gdy pojawią się u Pani ww. objawy (czyi po zjedzeniu słodkiego).

Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl