Bóle głowy, silne zawroty głowy z krótkotrwałymi utratami świadomości
badanie MR wykazało w okolicach skroniowo-ciemieniowych drobne ogniska hiperintesywne, mam bóle głowy silne zawroty głowy z krótkotrwałymi utratami śiwdomości czy powinnam się martwić?

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, opisane przez Panią zmiany niestety są trudne do interpretacji bez dokładnego obrazu z rezonansu i dokładnego opisu badania oraz bez możliwości wykonania innych dodatkowych badań i dokładnej historii choroby. Bóle głowy mogą lub nie muszą być związane z powyższymi zmianami. Proszę o wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam