MR naczyń mózgowych i silne bóle głowy

Witam ,mam pytanie. pół roku temu robiłam badanie mr naczyń mózgowych z powodu silnych bóli głowy ,był następujący : w przglądowej sekwencji FLAIR w prawym środku półowalnym uwidoczniono hyperintensywne ognisko o średnicy 6,5mm. na pograniczu skroniowo-ciemieniowym lewej półkuli podobne ognisko 3mm. przestrzenie podpajęczynówkowe w normie. układ komorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony. Ogniska mają charakter naczyniopochodny. miałam powtórzyć to badanie za pół roku i dziś jest następujące:

Opis MRI GŁOWY I NACZYŃ: naczyń mózgowych z powodu silnych bóli głowy : w przglądowej sekwencji FLAIR w prawym środku półowalnym uwidoczniono hyperintensywne ognisko o średnicy 6,5mm. na pograniczu skroniowo-ciemieniowym lewej półkuli podobne ognisko 3mm. przestrzenie podpajęczynówkowe w normie. układ komorowy nieposzerzony,nieprzemieszczony. Ogniska mają charakter naczyniopochodny..
Jest Pani bardzo młoda, Moze czeste migreny?
Do spokojnej obserwacji
Kontrola ciśnienia, nie palić, dbać o siebie i wagę, regul ćwiczenia.
Pozdrawiam