Bóle grzbietu stopy i praca w charakterze kelnerki

Witam. Mam 20 lat. Od niedawna pracuje jako kelnerka na imprezach typu wesela, chrzciny, itp. Ostatnio w pracy zaczęła mnie boleć stopa, a dokładniej jej grzbiet. Przy poruszaniu palcami ból promieniuje aż do kostki, ciężko jest mi nią ruszać czy chodzić. Jaki może być powód tego bólu? Za dużo chodzenia, płaskie obuwie, przeciążenie (przy wzroście 163cm ważę 78kg, o wiele za dużo), problemy ze stopą czy jeszcze coś innego? Czy potrzebna jest wizyta u ortopedy? Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.