Bóle jąder i prawidłowe wyniki badania moczu
dzień dobry, byłem 3 tyg temu u urologa robiłem usg jąder i lekarz twierdzi ze wszystko jest ok, miałem badanie per rectum i jedyne co lekarz mi powiedział żebym, się cieplej ubierał bo przewiałem sobie gruczoł krokowy, do tego diclack i trimesan jedyne co mi doskwiera to pobolewanie jąder lub tych "żyłek" nadal i nie ustępuje nie jest to silne ale wprowadza dyskomfort, fakt teraz często się tam dotykam "sprawdzam" czy dalej boli. może dlatego nie ustaje ;proszę o rade badania moczu są ok.

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty urologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.