Dyskomfort w okolicy jąder po masturbacji

Witam. Mam 23 lata i sporadycznie się masturbuję. Czasem po wytrysku zdarzało mi się odczuwać dyskomfort w okolicy między jądrami a odbytem oraz w pośladkach w postaci jakby niewielkiego bólu mięśni. Występował on głównie gdy stałem. Ostatnio po masturbacji przez dłuższy czas przebywałem w pozycji stojącej i przez cały czas gdy stałem odczuwałem ból w tej okolicy. Nie był on silny ale nie dawał o sobie zapomnieć. Ból minął gdy zacząłem chodzić i usiadłem i już nie wrócił. Czy to coś poważnego?

Witam, mogą być 2 sytuacje... Zupełnie fizjologiczny skurcz mięśni tzw. przepony miedniczej i mięśni dróg nasiennych - nie przejmować się, lub utrzymujący się bezobjawowo stan zapalny dróg nasiennych (gruczoł krokowy, pęcherzyki nasienne) - ta druga możliwość do potwierdzenia lub wykluczenia przez urologa po badaniu. Pozdrawiam RH

Po seksie, także indywidualnym, zdarzają się różne odczucia o znaku ujemnym i ma to najczęściej kontekst psychologiczny, moralny, estetyczny...
Sugerowałbym jednak profilaktyczną wizytę u specjalisty chirurga urologa, zapewne zbada on zwłaszcza prostatę, czyli gruczoł krokowy, bo w rzucie tego gruczołu odczuwa Pan dyskomfort.
Należy byc przygotowanym na badanie przez odbyt, "per rectum".
Pozdrawiam.