Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tkliwość jąder, wzmożone oddawanie moczu, brak porannego wzwodu

Witam, Od dłuższego czasu czuję tkliwość jąder,mam wzmożone oddawanie moczu, brak porannego wzwodu, ból podczas wytrysku i mam jakies czerwone plamy na zołędzi, które nie swędzą, nie pieką itp. Zauważyłem też zgrubienia za obydwoma jadrami (chyba w okolicy najądrzy tylko że jest to wielkości połowy jądra) Byłem u urologa, który tylko po badaniu per rectum stwierdził zapalenie prostaty, zapisal leki na 2 tyg kuracji i kazal przyjsc za pół roku. Niestety problem nie znika, dodam że mam 28 lat.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Dr n. med. Wojciech Kawiorski Chirurg

szanowny Panie, powinien Pan udać się jeszcze raz (szybko) do urologa lub chirurga - skoro leki, nie zadziałały (nie opisał Pan jakie) należy szukać dalej przyczyny takiego stanu. Nie jest on normalny.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski

Jednak potrzebny nadal chirurg urolog.
Pozdrawiam. JW.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy