Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 3 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle jajników po zakończeniu miesiączki podczas stosowania Sylvie 20

Witam, czym mogą być spowodowane bóle jajników (w sumie nie bóle tylko poprostu czuje że je mam) po zakończeniu okresu, biorę tabletki( sylvie20) od 6 miesięcy, wcześniej nie miałam z tym problemu, reguralnie kochałam się z chłopakiem, boje się czym jest to z powodowane. Proszę o odpowiedź
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą być wynikiem torbieli, endometriozy i wielu innych patologii narządu rodnego. Teoretycznie może być to także działanie niepożądane antykoncepcji hormonalnej. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów sugeruję konsultację ginekologiczną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy