Skąpe krwawienie trwające miesiąc

O czym może świadczyć ciągłe krwawienie z pochwy, bardzo skąpe (takie, że wystarczy 1 podpaska na dzień), ale trwające już 3 tydzień?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Utrzymujące się tak długo krwawienie może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, endometriozy, mięśniaków i wielu innych patologii narządu rodnego. Proszę nie bagatelizować problemu, tylko koniecznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.