Bóle kolan przy chodzeniu i kucaniu
Boli mnie kolano. Od kwietnia chodzę i kuleje. Ortopeda mowil ze to łąkotka. Mowil tez ze wiazadla niewiem sama juz. Niby mi sie poprawiło mniej boli ale jednak przy kucnieciu mnie boli. Bede miec jutro rezonans i prawdopodobnie artroskopie.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Dopiero po tych badaniach można powiedzieć coś więcej. Warto zauważyć, że w trakcie artroskopii istnieje możliwość korekcji nieprawidłowości.