Bóle kolan, stawów, nudności połączone z wymiotami, osłabienie u 14-latka

14 letni chlopak Objawy: od roku nie zdiagnozowane bez urazu, bol kolan, czasami innych stawow, kilkudniowe nudnosci bez wymiotow polaczone z zawrotami glowy, oslabienie, czasami dolacza sie bol miesni . Diagnozowany na reumatologii, neurologii, 6 tyg rehabilitacji. W dalszym ciagu bez zmian wczesniej wizyty u 2 ortopedow wszystko ok a syna codziennie boli i nie może wychodzić z domu kto moze pomoc i całościowo popatrzeć na problem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się do poradni reumatologii dziecięcej przy najbliższym ośrodku klinicznym. W doborze odpowiedniej placówki pomoże lekarz rodzinny.