Osłabienie i bóle mięśni a wczesna ciąża

Witam mam 19 lat , wspolzyje od 2 lat regularnie. Moj ostatni okres prawie 2 tyg sie spoznil co moze 2 raz sie zdarzyolo. Dzis rano wstalam z bolem glowy , wezlow chl.na szyji , oslabieniem oraz bolem miesni:( mam wzdluz podkowy pod oczami zolta linie :(( pod jednym i 2 okiem. Czy to toksoplazmoza i jestem w ciazy ??? Ponoc w 1 tygodniach sa objawy mylace z grypa. Nudnosci ani wymiotow nie mam. Lecz zbiera mnie na biegunke....

Renata GrzechociĹska

Objawy mogą wskazywać na infekcję, (niekoniecznie toksoplazmozą) proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego postępowania. Wykonać test ciążowy e celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży.