Bóle kończyn po zatruciu żelazem

Witam, Jestem chora na toczen juz od lat. Gdy zamieszkalam za granica leczono mnie regularnymi kroplowkami z zelazem. Jakies 8 miesiecy temu zaczeli mi podawac nowy lek. Wystapily bole nog i rak. Z czasem bylo gorzej. Poszlam do lekarza ktory dal mi przeciwbolowe z czasem mocniejsze. Obecnie dostaje morfine ktora nie pomaga. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac. Bol nie znika. Podejrzewaja zatrucie zelazem lecz nie dostaje na to lekow. Czy jest to odwracalne i bede mogla sie znow poruszac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwa odpowiedź na postawione pytane. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.