Bóle kości i długie spanie

Witam, bola mnie kosci do tego spie od nocy do poznych godzin popoludniowych nic mi sie nie sni, czuje sie bardzo oslabiona , mam biale plamki pod paznokciami , mocno wypadaja wlosy. Co to moze oznaczac?

Aleksander Ropielewski

Objawy mogą wskazywać na anemię wynikającą z zaburzeń funkcjonowania szpiku kostnego. Proszę wykonać morfologię krwi z rozmazem oraz skontaktować się z hematologiem.