Bóle kości miednicy podczas leżenia a kręgi lędźwiowe

Witam Bolą mnie kości miednicy w nocy przy leżeniu.czy to może mieć związek z wypadaniem kręgów lędźwiowych? Zauważyłam że jak noszę obcasy to bardziej wtedy boli.co robić? Dorota

Witam serdecznie,

Może mieć to związek z dyskopatią, ale nie musi. Ocenić to pownien lekaez neurolog lub neurochirurg na konsultacji w gabinecie. Dlatego sugeruję udać się do lekarza w celu ustalenie dalszego postępowania. Buty na obcasie w przypadku dyskpatii są niewskazane.

Pozdrawiam.