Bóle kości przy jelitówce

Witam z piątku na sobotę przeszłam jelitowke cała noc rozwolnienie wręcz.sama woda nad ranem.wymioty na drugi dzień ból kości gorączka dzis jest lepiej wrócił mi apetyt ale czuje jeszcze ból w żołądku i straszny ból pleców jakby w krzyżu praktycznie cała noc byłam zgarbiona do miski lub toalety czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

Objawy wskazują ja infekcje wirusowa. Jeżeli objawy nadal sie utrzymują proszę końiecznie udac sie do lekarza rodzinnego.