Bóle kości w całym ciele

Dzień dobry Zwracam się z takim problemem -odczuwałam bóle kości w całym ciele i udałam się do lekarza rodzinnego zrobiono mi badania wszystko OK jedynie asowyszło 500 Dostałam antybiotyk Ospen Niestety po tym nic nie spadło kolejny raz za miesiąc znów antybiotyk przez 10 dni również Ospen i spadło troszeczkę kolejny raz znowu Ospen przez 10 dni i ASO utrzymuje się na tym samym poziomie nic nie spada Co może być powodem utrzymywania się takiego wysokiego aso.Pragnę powiedzieć że boję się że może to być objaw jakiejś poważnej chorob

Lek. Tomasz Budlewski

A czy występowały jakieś obrzęki stawów? Które kości bolą dokładnie? Sadze ze warto jest udac sie do lekarza reumatologa.