Nadmierna potliwość na całym ciele a leczenie botoksem

Mam problem z nadmierną potliwoscią na całym ciele czy lato czy zima, wiem że można to leczyć botoksem, tylko proszę mi powiedzieć na czym polega taka kuracja. Na koniec powiem że być może coś mi umknęło i nie wiem czy zadając pytanie opisałem wszystko co chcialbym wiedzieć i być może będę musiał zadać kolejne py dlatego z góry proszę o wyrozumiałość 1) przez jaki okres się ją stosuje 2) czy jest tefundowana, jeśli nie to prosze o chociaż przybliżony koszt 3) gdzie podaje sie zastrzyki

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim końieczna jest diagnostyka i wtedy dopiero bedzie mozna zastanawiać sie nad terapia. Proponuje udac sie domlekarza dermatologa.