Koszty leczenia potliwości botoksem

jak jest cena za leczenie leczenie potliwości botoksem

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

to wszystko zależy jaka okolica ma być leczona. Za pomocą toksyny botulinowej jest zazwyczaj leczona nadpotliwość w obrębie pach, stóp i dłoni. Zazwyczaj większość gabinetów ma dostępny cennik poszczególnych zabiegów, również możliwy do sprawdzenia orientacyjnie w internecie. Ceny mogą się nieznacznie różnić od siebie w poszczególnych gabinetach. Proponowałabym jednak poza cena kierować się również doświadczeniem i renomą gabinetu/ lekarza. Proszę pamiętać, ze jest to substancja która poraża mięśnie, w tym w przypadku dłoni również te odpowiedzialne za ich ruchy, więc w niedoświadczonych rekach może być niebezpieczna.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko

Cenę ustala lekarz w trakcie konsultacji po obliczeniu ilości jednostek Botoksu wymaganych do podania w określona okolicę. W cennikach gabinetów zazwyczaj podane sa ceny orientacyjne w zależności od miejsca podania.