Bóle kręgosłupa i mrowienie kończyn

Dobry wieczor pisze poniewaz mam problem z kregoslupem roano jest mi ciezko wstac oraz bardzo czesto mam mrowienia w konczynach blokuja mi sie tez stawy kiedy naprzyklad zegne reke w lokciu to zeby ja wyprostowac musze podchodzic do tego kilka razy az wkoncu staw lokciowy sie rozluzni strzeli i wszystko wraca do normy dlaczego tak sie dzieje nie potrafie tego pojac z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę skonsultować się z lekarzem reumatologiem lub ortopeda- po zbadaniu będą w stanie powiedzieć więcej.