Bóle kręgosłupa lędźwiowego i podbrzusza po łyżeczkowaniu

Odczuwałam bóle krzyża ,podbrzusza i 20 dni po okresie nastąpiło krwawienie. Poszłam do ginekologa, który zrobił USG macicy i chcąc wykluczyć infekcję skierował mnie na łyżeczkowanie.Pierwszy dzień po zabiegu czułam się dobrze, przy wypisie ze szpitala został mi przepisany antybiotyk ,,Unidox Solutab". Od zabiegu minęło już 11 dni, a bóle podbrzusza nie mijają. Ból się nasila kiedy siedzę lub stoję, mija kiedy leżę. Wynika badania histopatologicznego otrzymam za 3 tyg.Czy może tak długo boleć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przebytym zabiegiem lub infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.