Bóle kręgosłupa lędźwiowego i podbrzusza po łyżeczkowaniu
Odczuwałam bóle krzyża ,podbrzusza i 20 dni po okresie nastąpiło krwawienie. Poszłam do ginekologa, który zrobił USG macicy i chcąc wykluczyć infekcję skierował mnie na łyżeczkowanie.Pierwszy dzień po zabiegu czułam się dobrze, przy wypisie ze szpitala został mi przepisany antybiotyk ,,Unidox Solutab". Od zabiegu minęło już 11 dni, a bóle podbrzusza nie mijają. Ból się nasila kiedy siedzę lub stoję, mija kiedy leżę. Wynika badania histopatologicznego otrzymam za 3 tyg.Czy może tak długo boleć?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przebytym zabiegiem lub infekcją dróg rodnych. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.