Plamienie po zabiegu usunięcia torbieli - co powinnam zrobić?

Niedawno przeszłam zabieg usunięcia torbieli na jajniku i miałam łyżeczkowanie macicy. Chciałam się dowiedzieć dlaczego dalej plamię. Nie otrzymałam żadnego antybiotyku po zabiegu. Co może być tego przyczyną. Zabieg przebiegł pomyślnie.

Witam serdecznie!

Plamienia po łyżeczkowaniu mogą trwać nawet do 14 dni. Niestety nie podaje Pani terminu, w którym odbył się zabieg.

Jeżeli zatem zabieg miał miejsce ponad 14 dni temu, pojawiła się gorączka, bóle podbrzusza lub krwawienia się nasilają zamiast ustępować to powinna Pani zgłosić się do Izby Przyjęć szpitala, w którym była Pani leczona. Konieczne jest zabranie ze sobą wypisu ze szpitala.

Pozdrawiam