Bóle kręgosłupa oraz drętwienie i ból uda

Od okolo 2 lat mam bole kregoslupa , a od 6 miesiecy dretwiejace udo prawej nogi oraz czasami silny ból , uczucie goraca wewnatrz nogi i podczas polania jej ciepla woda uczucie płonięcia.dretwienie utrzymuje sie ok 60 % dnia z niewielkimi przerwami bez wzgledu na to co robie.mam 30 lat.co powinienem zrobić.

Szanowny Panie, opisane przez Pana objawy wymagają wyjaśnienia i wdrożenia leczenia ( częściej zachowawczego, rzadziej operacyjnego). Biorąc pod uwagę fakt, że doleglwiości wystepują stale i od 6 miesięcy powien Pan niezwłocznie zgłosić się na konsultację do neurologa, który po z b a d a n i u Pana zleci niezbędne badania dodatkowe ( w tym obrazowe: rtg i/lub tomografia i/lub rezonans magnetyczny). Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.