Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy, nerwica lękowa i hipochondria

Witam, od okolo roku cierpie na bole glowy a od dwoch lat na nerwice lekowa i hipochondryzm. Od 3 tygodni mam silne bole glowy nasilajace sie poznym popoludniem badz wieczorem, mrowienie, uczucie naplywania ciepla, ostatnio widze podwojnie krawedzie przedmiotow ale jestem tez krotkowidzem z wada -5 i -3. Tomografia i eeg nic nie wykazalo. Czy mozliwe, ze to guz mozgu lub tetniak a tomograf tego nie wykazal? Zmienil sie tez moj wech, tzn to co kiedys pachnialo dzis odczuwam inaczej.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Witam, jest mało prawdopodobne aby wymienione badania nie wykryły guza lub tętniaka w mózgu. Proszę pozostać pod opieką neurologa, udać się do okulisty oraz psychologa klinicznego. Zespół w/w specjalistów na pewno dobrze zdiagnozuje co Pani dolega i zaleci skuteczne leczenie. Pzodrawiam

0

Polecam - jeśli jeszcze się to nie wydarzyło - podjąć współpracę z psychoterapeutą, z którym przepracuje Pani swoje zaburzenie lękowe oraz hipochondrię. Szczególnie polecam współpracę z psychologiem poznawczo-behawioralnym - terapia w tym nurcie przynosi dobre efekty w przypadku zaburzeń lękowych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy