Bóle głowy, nerwica lękowa i hipochondria

Witam, od okolo roku cierpie na bole glowy a od dwoch lat na nerwice lekowa i hipochondryzm. Od 3 tygodni mam silne bole glowy nasilajace sie poznym popoludniem badz wieczorem, mrowienie, uczucie naplywania ciepla, ostatnio widze podwojnie krawedzie przedmiotow ale jestem tez krotkowidzem z wada -5 i -3. Tomografia i eeg nic nie wykazalo. Czy mozliwe, ze to guz mozgu lub tetniak a tomograf tego nie wykazal? Zmienil sie tez moj wech, tzn to co kiedys pachnialo dzis odczuwam inaczej.

Witam, jest mało prawdopodobne aby wymienione badania nie wykryły guza lub tętniaka w mózgu. Proszę pozostać pod opieką neurologa, udać się do okulisty oraz psychologa klinicznego. Zespół w/w specjalistów na pewno dobrze zdiagnozuje co Pani dolega i zaleci skuteczne leczenie. Pzodrawiam

Polecam - jeśli jeszcze się to nie wydarzyło - podjąć współpracę z psychoterapeutą, z którym przepracuje Pani swoje zaburzenie lękowe oraz hipochondrię. Szczególnie polecam współpracę z psychologiem poznawczo-behawioralnym - terapia w tym nurcie przynosi dobre efekty w przypadku zaburzeń lękowych.