Co mogą oznaczać bóle głowy oraz oczu?

Od paru miesiecy mam bole glowy oraz oczu.Do tego rwa kulszowa i dretwienia konczyn.Rezonans wykazal malforacje zylna.Okulista stwierdzil ze wszysko ok a nurolog ze to objawy psychosomsatyczne.Ciezko mi to zaakceptowac bo bardzo cierpie fizycznie.Czy faktycznie nasza psychika wysyla takie sygnaly do ciala?

Witam!
Moim zdaniem najbliżej prawdy był neurolog. Zaburzenia nerwicowe mogą naśladować każdą chorobę somatyczną, jest to podświadome i nie ma nic wspólnego z symulacją. Cierpienie fizyczne jest porównywalne z tym przy chorobie fizycznej, jedyna różnica - nie grożą cierpiącym zagrożenia życia. Zalecam kontakt z psychiatrą, psychologiem lub neurologiem.
W poważaniem
W. Łuczkowski