Co oznacza ten ciągły pisk w głowie?

Piotr 25 lat. Witam mam dość nie typowy problem. Od jakiś 2 miesięcy neka mnie ciagky pisk jak by w glowie . Do tego dochodz problem ze snem i co najgorsze po zamknieciu oczu nie moge sobie niczego wyobrazić. Czyli w moim przypadku "zamknij oczy i wyobraź sobie" jest nie możliwe, ciemność. Zrobiłem rezonans glowy ale z opisu wynika ze nic w glowie nie ma. W przyszłym tygodniu mam wizytę u laryngologa. A za miesiąc u neurologa. Czy miał ktoś podobny problem? Co mam robić?

Witam!
Może wskazana konsultacja u psychiatry lub psychologa? Zbadają osobowość, wrażliwość na odpowiednie techniki terapeutyczne, złagodzą lęk i napięcie. Zaburzenia nerwicowe mogą naśladować każdą chorobę lecz leczenie jest zazwyczaj inne.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.