Co oznaczają bóle w mostku i problemy z oddychaniem?

Witam od ponad miesiąca od czuwam bule w mostku mam problem z oddychaniem co róż mam zawroty głowy bule głowy miałem ekg robione wielo krotnie próbę wysilkowa także cholter tez i wszystko jest ok a cały czas mam podwyższone ciśnienie po 140 na 95 na 93 albo 150 na 98 puls 99 lub sto lekarz mi nie przepisał tabletek na nadciśnienie wgl co mam robić mam 23 lata a czuje się jak bym miał z 70 aha a moja waga to 97 kg a wzrostu mam 193 ktoś mi coś pomoże co mam robić? Bardzo bym prosił o szybka odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był holter ciśnieniowy ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i lub kardiologa

Witam!
Problem jaki Pan przedstawił moim zdaniem ma podłoże nerwicowe. "Nerwica swoimi objawami może naśladować każdą istniejącą i nieistniejącą chorobę. Problem leży w niestabilności emocjonalnej i niepokoju wewnętrznym (lęku). Proponuję konsultację psychiatryczną lub psychologiczną i podjęcie kompleksowego leczenia p/nerwicowego.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.