Co powoduje mroczki przed oczami, szum w uszach i drżenie mięśni?

Witam! Pisze ponieważ nie mam już siły. Od 6 lat bardzo cierpię.... moje objawy to ciagle nieustające mroczki przed oczami szum w uszach, uczucie niepewnego chodu, czasem Napady ciepła straszne osłabienie, nie mam ochoty na nic.... drgają mi także mięśnie. Badania.... Hmm mój tato twierdzi ze ludzie przez całe życie tyle nie przejdą. Tomograf brzucha tomograf i rezonans głowy. Holtery ekg badania krwi. Nawet scyntygrafia całego ciała. Co chwile szukam co mi może być i robię badania.

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, zrobią odpowiednie testy, określą osobowość i w zależności od uzyskanych wyników zaproponują odpowiednie leczenie: psychoterapia i ew. leki p/lękowe. Dysfunkcje emocjonalne mogą objawami naśladować każdą chorobę somatyczną, ale leczenie jest całkiem inne!
Powodzenia
W. Łuczkowski.