Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają zawroty głowy i bóle mięśni podczas sytuacji stresowych?

Jestem bardzo młoda ale dorosła, zdrowo jem, wysypiam się, generalnie prowadzę zdrowy tryb życia. Na nic nie choruję. Mankamentem jest stres. Mam nerwobóle, czasem w okresie gdy mam jeszcze więcej stresu to kręci mi się w głowie, boli mnie brzuch, wymiotuję, bolą mnie mięśnie. Szereg różnych dolegliwości spowodowanych stresem. Jest możliwe, że plułam krwią ze stresu? Stało się tak dwa razy gdy było naprawdę źle pod względem nerwowym, teraz jest dobrze.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam!
Kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego. Należy poważnie zająć się zdiagnozowaniem i leczeniem zaburzeń emocjonalnych. Nerwica może naśladować każdą chorobę somatyczną. "Najgorszy" w tym wszystkim jest lęk, którego somatyzacja może dawać objawy dysfunkcji każdego narządu. Leczenie objawowe przynosi niewielkie, albo żadne efekty - trzeba leczyć przyczynę, a nie tylko skutek.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy