Zawroty głowy, drgawki i napady płaczu w sytuacjach stresowych

Witam mam 19 lat i czuję że coś jest nie tak. opisze teraźniejsze odczucia.Więc po większym stresie pojawiło się kręcenie w głowie,chaos pustka w środku,trzęsienie brzucha,choć wcale tego nie widać,smutek,płacz 'nieustanny'. Mam już tego dosyć, to trwa od świtu do nocy. Mam tak od kilku lat, co jakiś czas wraca. Kiedyś brałam narkotyki i chodziłam na terapię. Chce wyleczyć się bez leków, ale nie wiem jak, nie wiem co mi jest i gdzie szukać pomocy. Tyle chciałam napisać, ale pozostało mi 2 znaki.
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

ADHD

ADHD to zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Dotyka kilka procent dzieci w młodszym wieku szkolnym, ale może też dotyczyć osób dorosłych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o ADHD.

Witam serdecznie, Trudno jest postawić właściwą diagnozę przez internet, ale o ile nie ma żadnych przyczyn somatycznych Twojego samopoczucia, to objawy mogą sugerować zaburzenie depresyjne, nerwicowe lub mieszane. Radziłabym iść do najbliższej poradni zdrowia psychicznego i zapisać się na wizytę u psychologa, który dojdzie do sedna problemu. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Najlepiej się zgłosić na terapię - te symptomy mogą mieć wiele przyczyn, mogą być związane z czymś w Pani życiu, co wymaga uporządkowania.

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta (PTP nr 564), specjalista terapii rodzin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty