Co oznaczają szumy uszne, uczucie pulsowania w głowie szyi przy leżeniu, bóle oczu?

Od 2,5 roku miewam różnorakie dolegliwości jednym słowem cierpie skonczyam studia zczelam prace musialam zrezygnowac gdyz nie dawalam rady z bolami i szeregiem innych dolegliwosci, Udawalam sie do kilku lekarzy po calej polsce bez konkretow. Neurolodzy mowia ze wszystko ok. Wynik rezonansu prosze o opinie:obustronnie w platach ciemieniowych widoczne niewielkie ogniska, obecne w poprzednim badaniu o podwyzszonym syganel w obrazach T2-zal. Oraz FLAIR, nieulegajace wzmocnieniu. Obraz MR niespecyficzny- zmiany naczyniopochodne, niedokrwienne lub demielizacyjne. Poza tym uwidocznione struktury mozgowia zmian patologicznych nie wykazuja. cech procesu npl,zmian krwotocznych nie stwerdzono. uklad komorowy symetryczny , nieposzerzony. bez patologicznego wzmocnienia po dozylnym podaniu paramagnetycznego srodka kontrastowego. Bylam u 3 neurolog ktorzy twierdza ze to nic powaznego , u gastrologow reumatoogo, zakaznikow, kardiologow , laryngologow , itd. Cierpie codiennie, mrowenia , dretwienia, szumy uszne, uczucie pulsowania w glowie szyi przy lezeniu, bole oczu dziwnie w nich uczucie, mdlosci wykanczajce, wzdecia, bole nadbrzuszu , odbijanie, okropny zapach z jamy ustnej, bole lewego boku, zle sapopoczucie. Co mi jest, doodam ze bylm u ppsychologa psychiatry i jest wszystko ok.

Konieczna pełna konsultacja, badanie; ogólny stan zdrowia, inne obciążenia. Ważne wszystkie aspekty zdrowia, także tryb życia, pracy, aktywność, nastrój, sen ; Jakie problemy życiowe ?
Pozdrawiam i zapraszam