Bóle kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie uda

Zaczęło się od bólów kręgosłupa lędźwiowego. W ciąży doszło dretwienie prawego uda. Po ciąży nie przeszło. Wizyta u lekarza. Lekarz zbadał i w moim rozumieniu nazwał to zwiększonym odczuwaniem bodźców całej prawej nogi. Badając mi miednicę i kregoslup w pewnych miejscach odczuwalam straszny ból. Przeswietlenie ukazało tylko lordoze. Mam skierowanie na rezonans. Teraz gdy dłużej postoje przy zlewie strasznie boli kręgosłup. Przy dluzszym schyleniu nie mogę się wyprostować. Co to może być?

Prawdopodobnie ma Pani zablokowane mięśnie przykręgosłupowe. Nie będzie to widoczne w badaniach obrazowych, natomiast może to potwierdzić dobry fizjoterapeuta. Pozdrawiam, Paweł Czarnocka