Dyskopatia lędźwiowa, spondyloza kręgosłupa lędźwiowego z dyskopatią L5-L6

Witam. Mam 22 lata i mam dyskopatie lędźwiową, spondyloza kręgosłupa lędźwiowego z dyskopatią L5-L6 z modelowanie prawego korzenia nerwowego L6 w zachyłku bocznym. Zacząłem rehabilitację, masaże i było ok. Dzisiaj w pracy dźwignąłem pustą palete która mogła ważyć ok. 8-10 kg. I nie mogłem wstać z podłogi. Przy każdej próbie schylenia się jest straszny ból w okolicy krzyża. Mam problem żeby nawet założyć buty. Czy przejdzie mi to samo czy mogę udać się do lekarza za 2 dni czy jechać już?

Proszę się udać do fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta oprócz standardowej terapii powinien pokazać jak wykonywać czynności takie jak dźwiganie, schylanie, podnoszenie się z pozycji leżącej itd. To bardzo ważne. Prawdopodobnie naruszył Pan to co zostało zagojone.
Polecam przykładowy film:
https://www.youtube.com/watch?v=cqv06rlQ934

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki