Bóle kręgosłupa pomiędzy łopatkami i ból brzucha pod żebrami

Proszę o poradę. Moja mama zmaga się z okropnym bólem o nieznanej etiologii. Boli ją kręgosłup między łopatkami i brzuch po prawej stronie pod żebrami. Pierwsze bóle zaczęły się mc temu. Była nawet na SORZE i wszystkie wyniki badań - morfologia, próby wątrobowe, a także obrazowe usg i rtg j. brzusznej są dobre. Dodam, że ma również zgagi. Ze względu na bóle kręgosłupa dostała zastrzyki Olfen, przez mc była poprawa, a teraz znowu pogorszenie. Co mamy zrobić i do jakiego specjalisty iść?

W takim wypadku należy zastanowić się nad wykonaniem badania RTG kręgosłupa najlepiej odcinka piersiowego oraz gastroskopii. W tej sytuacji najlepiej byłoby skonsultować się z neurologiem i być może gastroenterologiem jeśli stwierdzono by zmiany patologiczne w gastroskopii.