Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i płyn w jamie otrzewnej

Witam , od pewnego czasu mam bule kręgosłupa w odcinku lędźwiowym .Moja pani doktor zaleciła mi wizytę u ginekologa ,miesiąc temu przy dopochwowym badaniu USG wykryto śladowe ilości płynu w jamie otrzewnej .Dziś znów byłam na badaniu i wyszło to samo ,pan doktor zalecił zrobienie badania krwi -wynik za 3tyg .Do bólu kregosłupa doszedł jeszcze ból podbrzusza .Co to może być ..? dodam ,że mam 31 lat .Bardzo prosze o odp.Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej mają podłoże ginekologiczne. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.