Niewielka ilość płynu w jamie otrzewnej

Witam Od 2 miesięcy boli mnie brzuch. W szpitalu przeprowadzono szereg badań i wykonano USG jamy brzusznej. Nieprawidłowe wyniki przedstawiam poniżej D-dimery 271 ng/ml WBC 12 K/uL Gran 8.1 Urobilinogen - lekko wzmożony MID (tys/ul) 1.50 MID (%)13.5 Ca 125 - wynik 40.2 Niewielka ilośc płynu w jamie otrzewnej. Pozostałe wyniki sa prawidłowe. Badanie ginekol i dopochwowe USG nie wykazało zmian. Ostatnio brałam CIPRONEX, ale nie ma poprawy. Ból jest ciągły z napadami skurczowymi, mięśnie napięte

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest dalsza diagnostyka, prosze skonsultować sie z ginekologiem prowadzącym. pozdrawiam